Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul 30°C
Açık
İstanbul
30°C
Açık
Sal 29°C
Çar 28°C
Per 28°C
Cum 28°C

İletişim ve Gizlilik Politikası

İmtiyaz Sahibi ve Yönetim Yeri Adresi:
DİA MEDYA ORGANİZASYON SAN. ve TİC. LTD. ŞTİ.
Sarıyer, İstanbul

Telefon No:
0 535 355 84 34

Sorumlu Yazı İşleri Müdürü ve Genel Yayın Yönetmeni:
İsmail Aydın / ismailaydin0@gmail.com

E-posta:
iletisim@haberotuz4.com

Servis sağlayıcı:
Alastry

Hukuk Danışmanı:
Av. Melendiz Dalyan İzgi

Internet Reklamları Hakkında Bilgi:
ismailaydin0@gmail.com

Resmi Twitter Hesabımız:

@haberotuz4

Resmi Facebook Hesabımız:

@haberotuz4

 

Ekim 2019 tarihinde yayın hayatına başlayan haberotuz4; İstanbul ili başta olmak üzere, Türkiye ve dünyadan Güncel, Politika, Spor, Magazin, Kültür ve Sanat, Dış Haberler ve diğer tüm kategorilerde güncel haber sunmak ve internet kullanıcısının habere ulaşmasını kolaylaştırmak için oluşturulmuş geniş kapsamlı bir haber ve yaşam portalı olmayı hedeflemiş ve bu yolda yürümektedir.

Öncelikli olarak hedefimiz İstanbul iline yönelik güncel ve işlevsel bir kent portalı olma arzumuz ile çalışmaktayız. Buna istinaden İstanbul gündemini ve yaşamını size sunarken aynı zamanda İstanbul’lunun yaşayan bir kent ve yaşam portalı olmak için de çalışmalarımız aralıksız devam etmektedir.

NE YAPIYORUZ?

İstanbul başta olmak üzere, Türkiye’de ve dünyada meydana gelen olaylar ve gelişmeleri haber kanalları ve kendi ekibimiz aracılığıyla takip ederek en kısa ve güncel hali ile size ulaştırıyoruz. Sitemizde, kendi mahallenizden dünyanın en uzak köşesine kadar her yer ile ilgili haberi size ulaştırmak için çalışıyoruz.

İLKELERİMİZ

Tarafsız Habercilik: Sitemizde yayınlanan haberlere konu olan olaylara veya haberlerde adı geçen kişilere tam bir tarafsızlık içinde yaklaşmaktayız. Biz haberi okura ulaştıran “aracı” olarak, hiç bir haberin anlamını değiştirmemeyi ve hiç bir haberi manipüle etmemeyi ilke edinmiş bulunuyoruz.

Okurlarımıza sunduğumuz haberlerin içeriğinin “iyi haber / kötü haber”, “müjdeli haber / kara haber” olması ile ilgilenmiyoruz. Haberi sunarken, okura “şimdi sevinmelisin” veya “şimdi üzülmesin” havası ile sunmuyor; yalnızca gerçeği, yalnızca olanları, aktarıyoruz. Bir haberin okurda ne tür duygular uyandıracağı okurun karar vereceği bir konudur.

Açıklık: Herhangi bir gerçeğin ve herhangi bir olayın kenara itilmemesi, bilinçli veya bilinçsiz bir şekilde minik puntolarla bir kenara atılarak gözden saklanmaması gerektiğini savunuyoruz. Her ne olduysa ve her ne olay haber niteliği taşıyorsa bizim konumuzdur ve okurun bunu bilmeye öğrenmeye hakkı vardır. Hiç bir haberi saklamayacağız, küçültmeyeceğiz, gözden kaçırmayacağız.
Hüküm Veren Değil, Postacı Habercilik: Bizler, haberi aktaran kişiler olarak görevimizin; okurları yönlendirmek veya habere konu olay ile ilgili girişimlerde bulunmak olmadığını düşünüyoruz. Daha açık bir ifade ile, ne Türkiye’yi yöneten herhangi bir kişi veya kurumu etkilemeyi, ne de halkı haberin gücünü kullanarak yönlendirmeyi düşünmüyoruz.

Görevimiz haberi alıcısına zamanında ulaştırmaktır. Köşe yazarlarımızın amacı ise halkın görmediği gözü olmak, onlara başka pencereden bakmalarını sağlamaya çalışmaktır. Yazarın yazılarına, fikrine ve anlayışına katılıp katılmamak tamamen sizin özgür iradenize bağlıdır.

YASALARA %100 UYGUN

Sitemiz Türkiye Cumhuriyeti Yasalarına %100 uygun olarak yayın yapmaktadır. Sitemizde yayınlanan her türlü haber, resim, bilgi, metin; telif hakkı sahiplerinden yazılı izin alınmak suretiyle yayınlanmaktadır.

Yazarlarımızın yazılarından kaynaklanan tüm hukuki sorumluluklar yazarlara aittir.

Yapılan yorumlardan yorum yapan kişilerin sorumluluklarındadır.

Alıntı haberlerin tüm yasal sorumluluğu haber kaynaklarına aittir.

Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır, sorumlulukları sitemize ait değildir.

Özel haberlerimiz kaynak gösterilmeden kullanılamaz, çoğaltılamaz, ticari amaçlarla kullanılamaz.

İşe Başlama Tarihi:
10.Ekim.2019

UYARI
haberotuz4.com internet sitesinde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı DİA MEDYA ORGANİZASYON San ve Tic, Ltd, Şti’ye aittir. İzin alınmadan, kaynak link gösterilmeden iktibas edilemez.

 

GİZLİLİK POLİTİKAMIZ

Bu gizlilik politikası ile Haber Otuz4 internet sitesi haberotuz4.com (Gizlilik politikasında “haberotuz4.com” olarak anılacaktır) üzerinden kullanıcıların haberotuz4.com’da bulunan kişisel bilgilerinin kullanımı ve korunması düzenlenmektedir.

Kullanıcıların kişisel bilgileri, adı – soyadı, doğum tarihi, telefon numarası, e-posta adresi, T.C kimlik numarası gibi kullanıcıyı doğrudan ya da dolaylı olarak tanımlamaya yönelik her türlü kişisel bilgi olup, bu gizlilik politikasında “kişisel bilgiler” olarak anılacaktır.

haberotuz4.com kullanıcılarının kişisel bilgileri, bu gizlilik politikası ile belirlenen esas ve kapsam haricinde hiçbir şekilde kullanılmayacak ve ancak kullanıcının açık rızası ile üçüncü kişilerle paylaşılacaktır.

haberotuz4.com, kişisel bilgilerin ve haberotuz4.com kullanıcılarının gerçekleştirmiş olduğu işlem bilgilerinin güvenliğini ve gizliliğini sağlamak için gerekli önlemleri almaktadır. haberotuz4.com bu amaçla, başka programlar kullanabilir. Ancak, haberotuz4.com tarafından gerekli bilgi güvenliği önlemlerinin almasına karşın internet sitesine ve/veya sisteme yapılan saldırılar sonucunda kişisel bilgilerin zarar görmesi veya üçüncü kişilerin eline geçmesi durumunda, haberotuz4.com’un bu nedenle herhangi bir sorumluluğu olmayacaktır.

Bir kullanıcının, bir başka kullanıcının bilgilerine ulaşması ve bu bilgileri değiştirmesi mümkün değildir. Kullanıcının kişisel bilgileri, haberotuz4.com haricinde yalnızca kullanıcı tarafından ulaşılabilir ve bu bilgiler ancak kullanıcı tarafından güncellenebilir. Kullanıcının talebi ile kişisel bilgiler haberotuz4.com tarafından da güncellenebilecektir.

haberotuz4.com, kişisel bilgileri ölçümleme çalışmaları, reklam, tanıtım, pazarlama ile sair iletişim faaliyetleri amacıyla kullanabileceği ve Grup Şirketleri ile iş ortaklarıyla paylaşabileceği gibi haberotuz4.com tarafından sunulan hizmet kalitesinin arttırılması ve site faaliyetlerinin daha iyi şekilde yürütülmesi amacıyla da kayıt altına alınabilir ve kullanabilir.

İdari kurumlar ve adli kurumlar tarafından gelen talepler ve bildirimler doğrultusunda kişisel bilgiler, Gizlilik Politikasına uygun olarak adli ve idari kurumlar ile paylaşılabilir.

Kullanıcının kişisel bilgileri; gerçekleştirilen işlemlerde gerekli görülmesi halinde, sürecin hızlandırılması ve kullanıcılar arasındaki iletişimi sağlamak amacıyla işleme dahil olan diğer kullanıcı ile paylaşılabilir.

haberotuz4.com, internet sayfasını kullanan kullanıcıların istatistiksel bilgilerini, teknik bir iletişim dosyasını kullanarak elde edebilir. Kullanıcılar isterse, bu dosyayı engellemeye yönelik tarayıcı ayarlarını değiştirebilirler.

haberotuz4.com internet sitesini ziyaret eden her kullanıcı, haberotuz4.com gizlilik politikası hükümlerini kabul etmiş sayılacaktır.